W.Kruk otworzył drugi salon w Rzeszowie

Salon W.Kruk został zlokalizowany na parterze rzeszowskiego centrum handlowego Graffica. Lokal o powierzchni 43 metrów kwadratowych jest 76. sklepem tej marki w Polsce i drugim w mieście. W salonie zaprezentowano złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W.Kruk to polska firma jubilerska działająca od 1840 roku. W ramach sieci działa obecnie ponad 70 salonów usytuowanych na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.
Galeria Graffica to kompleks handlowo-rozrywkowy usytuowany w centrum Rzeszowa przy ulicy Lisa Kuli. W galerii znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz strefa gastronomiczna. Wśród najemców obiektu są m.in. Intermarche, Duka, Sphinx, CCC, Gino Rossi, H&M, Big Star, Diverse, Promod, Smyk, Solar, Vero Moda, Vistula, Gatta.

Galerią zarządza Star Europa, firma która realizuje inwestycje w branży handlowo-usługowej, wykonuje kompleksowe adaptacje pasaży handlowych oraz buduje centra handlowe od projektu do realizacji. Aktualnie deweloper jest zaangażowany w realizację centrum handlowego City Center w Rzeszowie. Do spółki należą także inne projekty handlowe: Galeria Rzeszów oraz Galeria Europa w Jaśle.