Nowa apteka w centrum

Super-Pharm łączy w sobie funkcję apteki, drogerii i perfumerii. Marka ma stanowić uzupełnienie dla oferty centrum handlowego Wola Park i być wygodnym i kompleksowym rozwiązaniem dla klientów centrum zlokalizowanego przy ulicy Górczewskiej. Apteka sieci o powierzchni 400 mkw. zostanie zlokalizowana na parterze obiektu.

Marka Super-Pharm swój pierwszy lokal uruchomiła w 2001 roku. Twórcy formuły drugstore zaproponowali klientom ofertę obejmującą zarówno produkty apteczne, jak i drogeryjne. Sieć ma swoje punkty m.in. w Magnolia Park we Wrocławiu, w warszawskich galeriach Mokotów, Blue City, Arkadia, Promenada, w łódzkiej Manufakturze i Porcie Łódź, a także w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, poznańskim Starym Browarze czy katowickim Silesia City Center.

Centrum handlowe Wola Park to kompleks, który powstał w 2002 roku. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich oferta kolekcji odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się m.in. takie marki jak: Aldo, Almi Decor, Big Star, C&A, Deichmann, Duka, Esprit, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, KappAhl, Mango, Mexx, Nine West, Orsay, Reserved, Ryłko, Simple, Smyk, Tatuum, Venezia, Vistula, Wallis, ZARA.