Nowe lodziarnie pod szyldem Carte d'Or Cafe

Nowe lodziarnie działają już m.in. w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu, w CH Jantar w Słupsku oraz w warszawskim centrum handlowym Real Puławska. Wkrótce, bo już na przełomie listopada i grudnia sieć powiększy się o kolejny lokal w koszalińskim CH Forum. Firma zarządzająca siecią finalizuje także umowy na otwarcia nowych lodziarni w przyszłym roku. Obecnie w fazie końcowych negocjacji jest 10 umów z franczyzobiorcami.

Obecnie w ramach sieci Carte d’Or Cafe działa ponad 20 salonów usytuowanych w centrach handlowych w różnych miastach na terenie całego kraju. Spółka poszukuje partnerów, którzy w ramach sieci franczyzowej otwieraliby nowe salony w dużych miastach w Polsce.

Ice Cafe Concept, firma mająca na celu przekształcenie wybranych istniejących już lodziarni według nowego konceptu Cafe Carte d’Or powstała w 2010 roku. Spółka pojawiła się na rynku na początku lat dziewięćdziesiątych. Kilkuletnie doświadczenie i praca nad finalnym kształtem konceptu zaowocowało stworzeniem marki Ice Cafe i otwarciem pierwszej firmowej kawiarni. Marka postawiła na współpracę właściwie ze wszystkimi największymi producentami lodów. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował otwarciem kolejnych lodziarni na terenie całego kraju, w których zatrudnia ponad 80 pracowników.