Focus Mall powstał w budynku fabryki Polska Wełna

Sklep o powierzchni 304 mwk. zostanie otwarty na początku stycznia 2012 roku. Marka Mohito przeznaczona jest dla kobiet w wieku 25 – 35 lat, ceniących sobie wygodne oraz modne stroje. Styl marki inspirowany jest elegancją wielkich miast.

LPP jest jedną z największych polskich firm handlu detalicznego z branży pozaspożywczej. Należy do niej kilka bardzo popularnych marek odzieżowych min: Reserved, Cropp Town, Promostars, Mohito, House a także Home&You z artykułami do dekoracji wnętrz. Spółka notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Focus Mall Zielona Góra, projekt firmy Parkridge Retail Development, powstał w ścisłym centrum miasta w postindustrialnym budynku fabryki Polska Wełna. Centrum liczy 48 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 29,1 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Ciemna City. Jednym z najważniejszych cech centrum jest muzeum miejsca, w którym prezentowana jest historia zakładów Polska Wełna. Obiekt został oddany do użytku 17 września 2008 roku.