Promenada z nowymi najemcami

– Otwarcie salonu Venezia zaplanowano na 13 grudnia 2011 roku. Lokal, który zajmie marka będzie miał 136 metrów kwadratowych powierzchni handlowej – poinformował w rozmowie z Retailnet.pl Krzysztof Kowalski reprezentujący spółkę Atrium, do której należy CH Promenada.

Przypomnijmy, sieć Venezia miała już salon w warszawskiej Promenadzie, jak jednak informuje przedstawiciel obiektu, było to w czasach, gdy galerią jeszcze nie zarządzała spółka Atrium.

Kolejnym najemcą modowym galerii będzie także marka Calzedonia, która specjalizuje się w sprzedaży bielizny i ma swoje sklepy także w warszawskiej Arkadii oraz King Cross Praga.

Obecnie Atrium posiada w Polsce 19 działających centrów handlowych o wartości rynkowej na koniec 2010 r. w wysokości 677 mln euro. W port folio spółki wchodzą m.in. centra handlowe Reduta i Targówek w Warszawie, Galeria Mosty w Płocku, Galeria Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Forum w Koszalinie. W grudniu 2009 r. spółka Atrium rozszerzyła swoją obecność w stolicy Polski dzięki zawarciu umowy na nabycie za kwotę w wysokości do 171 mln euro galerię Promenada.