Giacomo Conti zwiększa liczbę salonów

Salon marki zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze, w sąsiedztwie takich sklepów jak Wojas, Lacoste i United Nude. Lokal w którym znajdą się najnowsze kolekcje ubrań z trzech linii produktowych: Business, Casual oraz Wedding będzie miał ponad 70 metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

Rzeszowski salon Giacomo Conti jest siódmym salonem franczyzowym oraz 29. własnym należącym do sieci. Właściciele marki zapewniają, że tegoroczny trend w rozwoju franczyzy oraz salonów firmowych pragną podtrzymać również w roku 2012.

Marka powstała w 2006 roku. Na początku działalności firmy propozycję stanowiły głównie garnitury i koszule. Po otwarciu pierwszych salonów w Poznaniu i okolicach rozszerzono ofertę i otwierano sklepy w kolejnych miastach Polski.

Otwarcie Millenium Hall odbyło się 15 i 16 października 2011 roku. Projekt wzbogacił rynek rzeszowski o 56 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której docelowo będzie działać 250 sklepów. Wśród najemców znajdują się m.in.: Zara, H&M, New Yorker, C&A, TK Maxx, Kazar, Piotr i Paweł, Multikino, Media Expert. Częścią Millenium Hall jest również hotel Hilton Garden Inn ze 100 pokojami, a także centrum konferencyjne. W obiekcie będzie działa także lodowisko i plac zabaw dla dzieci.