Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

Planowana powierzchnia handlowa Galerii Bursztynowej wynosi blisko 20 tys. mkw. Dodatkowo na terenie przewidzianym pod inwestycję powstanie market budowlany o powierzchni około 8 tys. mkw.

– Galeria Bursztynowa będzie pierwszym tak dużym nowoczesnym obiektem handlowym w Ostrołęce. Zmienione zostały już plany miejscowe, projekt architektoniczny jest gotowy, a proces negocjacji z marketem budowlanym i hipermarketem spożywczym jest na ukończeniu – mówi Tomasz Górski, starszy negocjator, dział powierzchni handlowych, firmy Cushman & Wakefield.

Inwestor obiektu – spółka Narev Inwestycje, powierzyła komercjalizację obiektu na wyłączność firmie doradczej Cushman & Wakefield. Dział Project Management firmy przygotował również projekt architektoniczny obiektu i projekty branżowe. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiadają arch. Magdalena Mika-Kosior i arch. Jacek Zub wraz z zespołem z działu Project Management firmy Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield jest firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13.000 pracowników w 234 biurach w 61 krajach. Firma reprezentuje zarówno małe firmy, jak i duże korporacje z listy Fortune 500.