VIP Collection zajmuje lokal o powierzchni 75 mkw.

VIP Collection zajmuje lokal o powierzchni 75 mkw. Oferuje elegancką galanterię skórzaną, w tym portfele, torby i walizki. Na początku listopada otwarty został także sklep o powierzchni 116 mkw. Claire’s z akcesoriami modowymi i biżuterią oraz Bytom – 130 mkw., z odzieżą męską. W centrum działa od niedawna również salon marki Tom Tailor o powierzchni 273 mkw. oferujący odzież casualową oraz akcesoria dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci. Twoje Soczewki, wcześniej obecne na jednym ze stoisk, teraz wynajmują sklep o powierzchni 55 mkw.

Wśród salonów, które odnowiono, jest m.in. salon mody damskiej i męskiej LTB Funk & Soul. Wcześniej funkcjonował pod nazwą Reporter/Funk & Soul. Odświeżony został również sklep z bielizną La Vantil. Z kolei salon Salomon z odzieżą i akcesoriami sportowymi został powiększony, a sklep Puccini, oferujący akcesoria, zmienił lokalizację. Wkrótce w nowej odsłonie otworzy się sklep Pompea z bielizną. Modernizację przejdzie także restauracja Domowe Smaki.

Centrum Factory Wrocław zostało otwarte we wrześniu 2006 roku i rozbudowane w 2008 roku. Liczy 13,8 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się 90 sklepów oferujących uznane polskie i międzynarodowe marki m.in.: Adidas, United Colors of Benetton, Calvin Klein, Mango, Pepe Jeans, Tommy Hilfiger, Triumph, Tatuum, Ecco, Apart i wiele innych.