NAP Invest otworzy nowe centrum handlowe

W kompleksie znajdą się sklepy i punkty usługowe takich najemców jak m.in. Deichmann, Takko czy Pepco. Operatorem spożywczym obiektu jest sieć Biedronka. Na terenie obiektu będzie funkcjonował także sklep sieci Rossmann oraz Apteka Cosmedica.

– Aktualnie Centrum Zakupów skomercjalizowane jest w 100 procentach. Rossmann wynajął powierzchnię o wielkości ok. 400 mkw., Pepco 330 mkw., Deichmann 420, Tekko 450, a apteka ok. 200 mkw., największą powierzchnię, ponad 1100 mkw. przeznaczono na sklep Biedronki – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Podbielska z działu marketingu NAP Invest.

Inwestorem Centrum Zakupów jest spółka NAP Invest Alfa Sp. z o.o. z Warszawy należąca do Grupy NAP Invest. Grupa jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Rembielińska w Warszawie, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub PURE Fitness. W tym roku w maju firma uruchomiła pierwsze Centrum Zakupów w Zgierzu k/ Łodzi. Na przełomie 2011/2012 firma planuje rozpoczęcie trzech nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i w Lublinie.