Le Mac zmienił lokalizacje w Manufakturze i Blue City

Firma otwiera kolejne salony i zmienia lokalizacje tych już funkcjonujących na lepsze. Wszystko to w ramach przewidzianej strategii rozwoju sieci Le Mac, która dystrybuuje także inne brandy – camel active, Calamar i Hattric. W tym roku firma nie planuje już nowych otwarć, ale na 2012 rok przewidziano otwarcia nowych salonów.

Pod szyldem Le Mac obecnie działa ok. 10 salonów. Niedawno zmieniono lokal w łódzkiej Manufakturze i warszawskiej galerii Blue City. Salon w Łodzi ma ok. 160 mkw. i mieści się teraz na parterze obiektu, a salon w Warszawie ma ok. 150 mkw. i znajduje się na poziomie pierwszym, w bardziej prestiżowym miejscu Centrum Handlowego.

Zarząd sieci podjął także decyzję o zmianie lokalizacji w Kielcach. Dotychczas produkty marki można było nabyć w Pasażu Zielonym zlokalizowanym w Hotelu Łysogóry. Teraz ofertę brandu znajdziemy w otwartej niedawno Galerii Echo.

Le Mac to firma, która powstała w 2004 roku. Salony sieci znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Marka jest najemcą m.in. takich galerii jak: Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Krakowskiej oraz Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.