Diverse: będą nowe sklepy

Salon marki Diverse w słupskim CH Jantar ma 117 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, natomiast w Gemini Park Tarnów otwarto sklep o powierzchni blisko 200 mkw. Salon w Tarniowie zostanie zlokalizowany na pierwszym poziomie galerii w sąsiedztwie marki Cropp i Mango.

– Do końca roku sieć Diverse planuje jeszcze otwarcie dwóch salonów. Jednego własnego w CH Sanowa w Przemyślu oraz jednego franczyzowego w CH Tęcza w Kaliszu – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Norbert Miętki External Communication & PR Coordinator spółki Etos do ktorej należy siec Diverse.

Obecnie sieć Diverse liczy ponad 150 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach handlowych i galeriach handlowych. Blisko 90 sklepów marki, to sklepy własne, natomiast pozostałe funkcjonują na zasadzie sieci franczyzowej.

Etos S.A. to przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku, zajmujące się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Właściciel marki odzieżowej Diverse, CLTN, Iridium oraz Coalition. Sieć zajmuje się zabezpieczeniem sklepów franchisingowych, wizualizacją i odpowiednim zagospodarowanie przestrzeni sprzedażowej.