Biedronka najemcą Galerii Złota Podkowa

Biedronka zajmie powietrznię 800 metrów kwadratowych. Zarząd obiektu po zbadaniu oczekiwań mieszkańców i potencjalnych klientów poinformował, że sądzi, iż Biedronka zyska pozytywną opinie ze strony mieszkańców osiedla.

– Komercjalizację obiektu rozpoczęliśmy zaledwie kilka miesięcy temu. Obecnie Galeria Złota Podkowa wynajęta jest w ponad 30 procentach. Prowadzimy także negocjacje z kilkoma najemcami. Niedawno podpisaliśmy umowę także z jedną z aptek – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Sławomir Bratek, kierownik Działu Rozwoju i Komercjalizacji spółki Rafin, która jest inwestorem projektu.

Galeria Złota Podkowa stanowi część kompleksu Złota Podkowa – osiedla mieszkaniowego na Wrocławskim osiedlu Krzyki – Partynice. Galeria zlokalizowana jest przy ul. Zwycięskiej, vis a vis Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Jak informuje inwestor, kompleks znajduje się w zasięgu pięciu minut dojazdu samochodem i w jego okolicy zamieszkuje 30 tysięcy osób o dochodach wyższych od przeciętnego wynagrodzenia. Docelowo w obiekcie znajdzie się miejsce dla 30 najemców.
Obiekt wpisuje się w nowy trend na rynku powierzchni handlowych w Polsce – centrów wygodnych zakupów – convienience shopping centers. Kompleks stanowić ma alternatywę dla dużych i usytuowanych na obrzeżach miast hipermarketów.