Kasztelania City Centre powstaje w Chrzanowie

Powierzchnia całkowita kompleksu wynosi 18 tysięcy metrów kwadratowych. Inwestorem projektu jest Invest Media Sp. z o. o

W związku z inauguracją tej inwestycji, w dniach 19 – 20 grudnia 2011 roku odbędzie się konferencja zorganizowana przez Adept Investment – partnera inwestycji, a zarazem agenta ds. komercjalizacji. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli rynku centrów i sieci handlowych odpowiedzialnych za rozwój. W spotkaniu udział wezmą także przedstawiciele władz miasta i powiatu chrzanowskiego. Konferencja odbędzie się w hotelu Mazowsze Medi – SPA w Ustroniu, partnera grupy Adept Investment.

Partnerem medialnym tego wydarzenia jest BROG Media, wydawca portalu Retailnet.pl i magazynu Shopping Center Poland.

Inwestorem i generalnym wykonawcą obiektu jest Invest Media Sp. z o. o. Inwestor i deweloper świadczy usługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych: obiektów komercyjnych i handlowych, działając na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy.

Partnerem inwestycji i agentem ds. komercjalizacji jest Adept Investment Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.