Carre Blanc otwiera drugi salon

Sklep sieci o wielkości około 40 metrów kwadratowych zlokalizowany będzie na parterze budynku, w sąsiedztwie marek Coccinelle i Samuel. Jest to drugi salon marki w Polsce. Pierwszy został otwarty w warszawskim Centrum Handlowym Sadyba Best Mall i ma 60 metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

Carre Blanc to marka, która swoje nowe kolekcje wprowadza dwa razy do roku: na sezon zimowy oraz letni. W skład kolekcji Carre Blanc wchodzą pościel haftowana i drukowana, prześcieradła, kołdry, poduszki, ręczniki, szlafroki oraz inne artykuły dla domu. Firma oferuje także kolekcje dla dzieci oraz realizuje listy prezentów ślubnych i pomaga w aranżacji wnętrz.

Centrum Handlowe Klif Warszawa to galeria handlowa, w której na powierzchni 18 tysięcy metrów kwadratowych mieszczą się butiki, takich marek jak: Baldinini, Guess, MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues, czy Marella. Na dwóch poziomach znajduje się 100 sklepów, w tym delikatesy Bomi, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. W piątej edycji projektu Superbrands marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuł Superbrand Polska 2010. Centra Handlowe Klif Warszawa i Klif Gdynia są jedynymi polskimi centrami handlowymi, które otrzymały to wyróżnienie.