30 listopada Vis a Vis w Radomiu otworzy drzwi dla klientów

 – 75 procent powierzchni jest już wynajęte. Finalizowane są rozmowy na ostatnie wolne lokale – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Wojciech Nowakowski, Investment Manager z Grupy Capital Park. W obiekcie znajdą się marki, które oferują najpotrzebniejsze produkty w przystępnych cenach. W dniu otwarcia dla klientów dostępna będzie m.in. oferta Tesco, EMPiK, Smyk, pralnia chemiczna, Rossmann i Pepco. Te dwie ostatnie marki dołączyły w sierpniu 2011 roku. Inwestor liczy na włączenie się w projekt lokalnych przedsiębiorców, w tym franczyzobiorców. Dodatkowo prowadzone są zaawansowane rozmowy na wprowadzenie do Vis a Vis punktów gastronomicznych. Za komercjalizację Street Mall „Vis a Vis” odpowiada firma BOIG. Jak informuje deweloper, otwarcie Street Mall Vis a Vis następuje zgodnie z harmonogramem.

Vis a Vis to budynek handlowo-usługowy zlokalizowany u zbiegu ulic Czystej, Chrobrego i Struga w centrum Radomia. Na powierzchni 3663 mkw. znajdzie się 21 markowych sklepów i punktów usługowych. Wejścia do lokali dostępne są bezpośrednio z ulicy i parkingu. Jak informuje deweloper, powierzchnie wspólne ograniczone są do minimum, dzięki czemu stawki wynajmu są bardzo konkurencyjne. W zasięgu pięciu minut jazdy samochodem od centrum Vis a Vis mieszka 50 tys. osób, a w zasięgu od 15 do 30 minut – 296 tysięcy osób.

Projekt architektoniczny przygotowali Piotr Wypchło i Robert Kornatka z Archi-Rad 2000. Generalnym wykonawcą prac budowlanych była firma IDS–BUD Sp. z o.o.