Deweloper planuje rozwój sieci centrów pod szyldem Vis a Vis.

– Grupa Capital Park pozyskała finansowanie inwestycji oraz uzyskała decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Obecnie trwają prace nad koncepcją tenant miksu. Dopracowywany jest projekt obiektu handlowego pod kątem potencjalnych najemców – poinformował w rozmowie z Retailnet.pl Wojciech Nowakowski, Investment Manager z Grupy Capital Park.

Będzie to drugi kameralny obiekt handlowy pod szyldem Vis a Vis należący do Grupy Capital Park. Pierwsze centrum – w Radomiu – zostanie otwarte 30 listopada 2011 roku. Parterowy obiekt ma powierzchnię użytkową 3663 mkw.

Grupa Capital Park działa na polskim rynku nieruchomości od 2003 roku. Inwestuje wspólnie z międzynarodowym funduszem private equity Patron Capital Partners zarządzającym kapitałem 1,7 mld euro. W portfolio firmy znajdują się nieruchomości składające się z powierzchni biurowych, handlowych i mieszkaniowych w budynkach istniejących i przeznaczonych do realizacji Grupa Capital Park ma w planach rozwój większej sieci o takim charakterze w innych miastach.