Oodij w FM Piotrków Trybunalski

Oodji jest firmą rosyjską założoną w 1998 roku. Posiada ponad 400 salonów w kraju macierzystym oraz w sąsiednich państwach. Kolekcje marki projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami mody. Oodji oferuje zarówno młodzieżowe linie odzieży casualowo-sportowe, jak i linie eleganckiej odzieży dla kobiet i mężczyzn.

Za wynajem powierzchni w Focus Mall Piotrków Trybunalski odpowiada Alfa Asset Management przy współpracy z BOIG Property Consulting.

Focus Mall zbudowany jest w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Centrum liczy 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall to projekt dewelopera Parkridge Retail Development. Zakłada on budowę wysokiej klasy śródmiejskich centrów handlowych w miastach średniej wielkości w Polsce. Galeria w Piotrkowie Trybunalskim jest czwartą tego typu inwestycją. W 2007 r. otwarto galerię w Rybniku, w 2008 r. oddano do użytku centrum w Bydgoszczy i Zielonej Górze, a rok później w Piotrkowie Trybunalskim.