Millenium Hall w Rzeszowie

Gemos dzięki integracji rozległej sieci urządzeń, pozwala na monitorowanie i sterowanie urządzeniami ujętymi w scenariuszu pożarowym. W systemie kontrolowanych jest kilkanaście tysięcy punktów takich systemów i urządzeń jak: system wykrywania i sygnalizacji pożaru, wydzieleń pożarowych (bramy przeciwpożarowe i klapy odcinające), wentylacji pożarowej (klapy i wentylatory). Kontrolowane są także ruchome schody i windy.

W centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall znajdują się dwa stanowiska operatorskie, natomiast do zarządzania bezpieczeństwem hotelu Hilton Garden Inn zostało dedykowane oddzielne, trzecie stanowisko dla operatora.

Millenium Hall jest pierwszym wielofunkcyjnym centrum o tak ogromnej skali, jakie powstało na Podkarpaciu. Jego powierzchnia całkowita wynosi 110 tys. mkw. Powierzchnia komercyjna, przeznaczona na wynajem zajmuje ok. 56,6 mkw. Klienci mogą znaleźć tutaj m.in. ok. 250 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie, restauracje, klub muzyczny, klub Pure Health Fitness, centrum biznesowe z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym, dziewięciosalowe Multikino, nowoczesny hotel sieci Hilton Garden Inn oraz skwer eventowy, który mieści 6 tys. osób. Podziemny parking dla klientów i gości liczy 1000 miejsc.