Epson AcuLaser CX37 w służbie branży retail

Epson CX37DN, CX37DTN, CX37DNF oraz CX37DTNF to wielofunkcyjne urządzenia laserowe o formacie A4 z wbudowaną funkcją druku dwustronnego tzw. duplex, skanerem, podajnikiem dokumentów- ADF i kartą sieciową LAN – 1Gb Ethernet. Modele różni fax i dodatkowa taca na papier.

– Proponowane urządzenia mogą być wykorzystane w punktach obsługi klienta np. do drukowania czarno-białych faktur, ale także skanowania i kopiowania np. paragonów przy reklamacjach i zwrotach. Dwustronny druk faktur to oszczędność papieru do drukowania niewielkich ilości kuponów promocyjnych czy ofert promocyjnych ad hoc. Nowe modele sprawdzą się także w przygotowaniu kolorowych informacji dla klientów i wywieszenia ich np. przy kasach. Ponadto proponowane urządzenia dobrze sprawdzą się także w biurach, np. do drukowania informacji dla załogi sklepu – kolorowego grafiku dyżurów, bądź drukowania różnego rodzaju zestawień – gdzie kolor pomaga wyróżnić ważne Informacje – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Rafał Pawłowski, reprezentujący spólkę Epson.

Seria AcuLaser CX37DN umożliwia kolorowe drukowanie dwustronne w formacie A4 oraz posiada funkcje kopiowania i skanowania zarówno monochromatycznego, jak i w kolorze. Oferuje też funkcję faksu oraz jedne z najlepszych parametrów technicznych wśród wielofunkcyjnych kolorowych drukarek laserowych dla średnich i dużych grup roboczych.

Seria CX37DN składa się z czterech modeli: CX37DN, CX37DTN, CX37DNF oraz CX37DTNF. Serię zaprojektowano z myślą o skomplikowanych środowiskach informatycznych, dlatego zawiera emulacje PCL6 oraz PS3, obsługę IPv6 i 802.1x oraz łączność Gigabit Ethernet. Działy informatyczne mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydajność urządzeń dodając opcjonalny dysk twardy lub zwiększając pamięć.