W Galerii Olimpia będzie salon H&M

fakeFCKRemoveUmowa najmu lokalu zawarta pomiędzy inwestorem spółką Echo Investment, a firmą H&M kończy proces komercjalizacji dużych i średnich powierzchni handlowych w Galerii Olimpia.

– W obiekcie dostępne są już tylko powierzchnie przeznaczone pod niewielkie sklepy i punkty usługowe. Poziom najmu obiektu, na 10 miesięcy przed otwarciem, wynosi ponad 80 procent – podkreśla Mirosław Ciepluch, Leasing Manager w Echo Investment.

Galeria Olimpia powstaje w rejonie ul. Armii Krajowej i Kolejowej w Bełchatowie, na działce sąsiadującej z Centrum Handlowym Echo działającym na rynku od ponad 11 lat. Wraz z sąsiadującym CH Echo galeria ma stworzyć funkcjonalnie powiązany kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu 32,2 tys. mkw. W kompleksie znajdą się trzy hipermarkety: Tesco oraz istniejące w CH Echo – Carrefour i Nomi. Powstanie także wielosalowe kino sieci Helios.

Centrum handlowe będzie dysponowało łącznie 90 sklepami. Wśród najemców są m.in.: Reserved, House, Mohito, Cropp, New Yorker, Orsay, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, Rossmann.
Realizacja Galerii Olimpia przebiega zgodnie z harmonogramem. Generalnym wykonawcą obiektu jest Polimex – Mostostal SA. Prace nad budową obiektu rozpoczęły się w czerwcu br. Otwarcie galerii odbędzie się w trzecim kwartale 2012 roku. Projekt powstał w pracowni MOFO Architekci.