Sieć posiada ponad 70 salonów

Sklepy pod szyldem Venezia oferują buty, torby i skórzane dodatki. Obiekt, który za kilka dni zostanie otwarty w Promenadzie będzie 72. salonem tej sieci w kraju. Lokal będzie miał 135 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Salon zajmie miejsce na parterze centrum handlowego. W Promenadzie funkcjonuje obecnie ponad 20 sklepów specjalizujących się w sprzedaży galanterii skórzanych oraz obuwia. Firma Venezia miała już salon w warszawskiej Promenadzie, jednak było to w czasach, gdy galerią jeszcze nie zarządzała spółka Atrium.

Centrum handlowe Promenada powstało w 1996 roku. Obiekt posiada ponad 50 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. Galeria w grudniu 2009 roku została zakupiona przez spółkę Atrium.

Obecnie Atrium posiada w Polsce 19 działających centrów handlowych. Ich wartość rynkowa na koniec 2010 roku wynosiła 677 mln euro. W port folio spółki wchodzą m.in. centra handlowe Reduta i Targówek w Warszawie, Galeria Mosty w Płocku, Galeria Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Forum w Koszalinie.