W Galerii Brwinów zaoferowane zostaną produkty z wielu branż

Strategia firmy Rossmann jest wynajem lokali w miastach liczących powyżej 15 tys. mieszkańców. Preferowany jest parter budynku i wielkość lokalu od 200 do 400 m kw. Rossmann prowadzi w Polsce 600 własnych sklepów oferując produkty dla 450 tys. klientów.

Mix Electronics ze Skawiny została zarejestrowana w KRS w 2001 roku. Spółka zajmuje się sprzedażą hurtową elektroniki AGD i RTV. Dwaj nowi najemcy dołączyli do m.in. supermarketu Piotr i Paweł, Pepco, apteki oraz spółki Kolporter, które już wcześniej podpisały umowy z inwestorem, którym jest Włodarzewska SA. 

– Mamy nadzieję, że pozostała powierzchnia zainteresuje najemców szczególnie branży odzieżowej, obuwniczej, kosmetycznej czy usługowej. Nowoczesne centrum powstające w Brwinowie jest doskonałym punktem handlowym, z którego skorzystają mieszkańcy powiatów pruszkowskiego i grodziskiego – mówi Joanna Bońska Kierownik Działu Najmu Włodarzewska SA.

Obiekt zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną Europrojekt. Jest to największa galeria handlowa w powiecie pruszkowsko-grodziskim, który tworzą m.in. gminy Milanówek, Podkowa Leśna, . Jej powierzchnia całkowita wynosi 10 tys m kw. Budowa Galerii Brwinów rozpoczęła się w maju 2011 r. Jej otwarcie jest planowane na I kwartał 2012 roku.

Włodarzewska S.A. w swoim portfolio posiada m.in. dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie. W czasie ostatnich 10 lat firma zrealizowała także wiele osiedli mieszkaniowych w Warszawie i miejscowościach podwarszawskich. Spółka została zarejestrowana w KRS w 2002 roku. Prezesem zarządu jest Jerzy Kazimierz Szymański.  Realizacją projektu w Brwinowie zajmuje się spółka zależna Centrum Handlowe Brwinów BIS sp z o.o.  Skonsolidowane kapitały własne grupy kapitałowej Włodarzewska wynosiły 57,7 mln zł na koniec 2010 roku. Przychody w 2010 roku miały wartość 104 mln zł.