Nowy najemca kwidzyńskiej galerii

Salon w którym oferowana będzie odzież zlokalizowany zostanie na pierwszym piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepów Toy Planet, Nike i Puma. Lokal będzie zajmował powierzchnię o wielkości 73 metrów kwadratowych.

Galeria Handlowa Kopernik, to dwupiętrowy obiekt znajdujący się w centrum Kwidzynia, u zbiegu ulic Kopernika i Chopina. Kompleks o powierzchni 3,5 tysiąca metrów kwadratowych, został oddany do użytku w grudniu 2006 roku. Wśród najemców obiektu są takie sieci jak: Empik, Rossmann, Gatta, 5.10.15., Esotique, Nike, Toy Planet, Puma czy Mustang oraz operator spożywczy – Delikatesy u Ewy.

Inwestorem obiektu jest spółka Iglotech. Projekt inwestycji w całości był finansowany przez kwidzyńską spółkę. Przedsiębiorstwo Igltech powstało w 1993 r. jako spółka cywilna (obecnie spółka jawna), założona przez dwie osoby: Leszka Bystrzyckiego oraz Rafała Ostrowskiego. Celem powstania spółki było stworzenie centrum zaopatrzenia technicznego dla przedsiębiorstw związanych z chłodnictwem i klimatyzacją.