Galeria Podkowa w Podkowie Leśnej

Obiekt będzie miał 6 tys. mkw. Do wynajęcia pozostało jeszcze 65 proc. powierzchni. Komercjalizację galerii Podkowa prowadzi Resco International. „Trwają rozmowy z kilkoma liczącymi się peratorami branży modowej, obuwniczej, RTV oraz sektora usług bankowych, pralniczych i innych stanowiących uzupełnienie zestawienia najemców” – czytamy w komunikacie firmy. Proces komercjalizacji ma się zakończyć w I kwartale 2012 roku.

Rozpoczęcie pracy przy nowym centrum jest planowane na luty 2012 roku, a otwarcie obiektu na przełom III i IV kwartału 2013 roku.

Resco International jest firmą, która zaspokaja rosnące wymagania inwestorów pod względem jakości, szybkości długotrwałości świadczenia usług w zakresie obsługi inwestycji. Doświadczenie firmy zdobyte w innych krajach Unii Europejskiej takich jak Niemcy oraz w Polsce pomogło stworzyć unikalny i profesjonalny model współpracy firmy z inwestorem. Resco integruje studium wykonalności projektu z procesem projektowym, marketingiem sprzedaży, PR oraz wykonawstwem i jego nadzorem.