Nieruchomość czeka na inwestora

Działka jest zlokalizowana na ul. Pasternik w Krakowie, położonej na północno-zachodnim obrzeżu miasta w Bronowicach. Teren na którym Krakbud planował wybudować centrum handlowe, przylega od strony południowo-zachodniej do drogi krajowej Kraków – Chrzanów – Katowice, stanowiącej  połączenie centrum Krakowa z autostradą A4.

Inwestor planuje sprzedać grunt wraz z projektem galerii oraz pozwoleniem na budowę tej inwestycji. Spółka nie ujawnia oczekiwanej kwoty za tę nieruchomość, informuje jedynie, że cena i warunki zapłaty są do uzgodnienia.

Projekt zakłada, że CH Pasternik będzie się składać z pięciu pawilonów, które stanowić będą lokalne centrum handlowo-usługowo-rekreacyjne. Obiekt ma mieć ponad 9 tys. metrów kwadratowych powierzchni. W ramach centrum przewidziano sklep wielobranżowy typu "supersam", oddział banku, aptekę, oddział pocztowy, zespół gastronomiczny w postaci restauracji – kawiarni a także zespół sportowo-rekreacyjny składający się z basenu, salonu bowlingowego, hali tenisowej, centrum odnowy biologicznej z salą gimnastyczną, sauną, fitness, solarium i gabinetami masażu.