Simple: będą nowe salony

Sieć sklepów w 2011 roku rozwijała się szczególnie dynamicznie. Otwarto sześć nowych salonów zlokalizowanych w Łodzi – CH Manufaktura, Krakowie – Futura Park, Bonarka City Center, Poznaniu – CH Stary Browar, Toruniu – CH Plaza, Szczecinie – Galeria Kaskada. Cała sieć liczy obecnie 49 salonów firmowych, zlokalizowanych w największych polskich miastach, a także w Niemczech (Kolonia i Essen) oraz w Wilnie. Zarząd spółki zapowiada, że w przyszłym roku planowane są nowe otwarcia.

Design salonów charakteryzuje się połączeniem funkcjonalności ze standardami estetycznymi. Nowy koncept sklepów, które wprowadziła sieć wyróżnia się minimalizmem i nowoczesnością. Firma zakłada, że wnętrze salonu stanowi ważny element budowania estetycznego wizerunku stworzonej przez nie marki.

Simple Creative Products: powstała w 1993 roku. Projektantka marki Lidia Kalita w swoich projektach łączy klasyczną elegancję i prostotę, jednocześnie wyznaczając odważne trendy w modzie. Na liście biznesowych osiągnięć firmy są czterokrotne odznaczenia statuetką Gazele Biznesu.