Otwarcie Centrum Zakupów w Ząbkach

Na powierzchni handlowej o wielkości około trzech tysięcy metrów kwadratowych pojawiły się takie marki sklepów jak Biedronka, Deichmann, Rossmann, Pepco, Takko Fashion i Apteka Drogeria Cosmedica. Wszystkie sklepy, oprócz Apteki Cosmedica, której otwarcie planowane jest na styczeń 2012 roku, zostały uruchomione w dniu oddania obiektu do użytku. Według szacunków inwestora, w dniu otwarcia pojawiło się blisko dziewięć tysięcy osób.

Centrum Zakupów Ząbki to drugi obiekt sieci Centrum Zakupów realizowany przez firmę NAP Invest Group. Pierwszy otwarty został w Zgierzu koło Łodzi w maju tego roku.

Miniparki handlowe to nowy koncept, który Nap Invest zamierza rozwijać na polskim rynku. Obiekty według tego formatu będą miały ok. trzy tys. mkw. powierzchni i od pięciu do siedmiu anchorów. Centra powstaną w miastach mających około 50 tys. mieszkańców.

NAP Invest Alfa Sp. z o.o. z Warszawy należąca do Grupy NAP Invest jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Rembielińska w Warszawie, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub PURE Fitness.