Vis a Vis to street mall o powierzchni 3 663 mkw.

Vis a Vis w Radomiu to kameralny parterowy budynek handlowo-usługowy o powierzchni 3 663 mkw. 20 sklepów i punktow usługowych pozwala załatwić wszystkie podstawowe sprawy. Wejście do lokali od ulicy i parkingu ułatwia zakupy. Od dziś dostępna jest dla klientów oferta takich marek jak Tesco, Rossmann, Empik, Smyk i Pepco. Jest też pralnia chemiczna. Przed budynkiem znajduje się 100 miejsc parkingowych.

– Format, na którym opiera się nasze Vis a Vis jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych – mówi Wojciech Nowakowski, Investment Manager z Grupy Capital Park. – Taki koncept obejmuje nieduże, przyjazne centrum handlowe zlokalizowane przy głównej ulicy miasta, gdzie można załatwić wszystkie codzienne sprawy.

Projekt architektoniczny przygotowali Piotr Wypchło i Robert Kornatka z Archi-Rad 2000. Generalnym wykonawcą prac budowlanych była firma IDS–BUD. Grupa Capital Park zapowiada zrealizowanie drugiego kameralnego centrum handlowego typu street mall Vis a Vis w Łodzi przy ulicy Zgierskiej.