Nowy salon Smyka już działa

Sieć sklepów Smyk wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion. Grupa EM&F jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, jest wiodącym dystrybutorem produktów z kategorii: media i rozrywka, odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki i akcesoria dla dzieci oraz kursy językowe. Grupę tworzą obecnie spółki operacyjne o profilu handlowym oraz Empik Media & Fashion SA jako spółka holdingowa.

Centrum Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3 w Jankach pod Warszawą jest zarządzane przez Grupę Apsys. Kompleks o powierzchni handlowej 83,66 mkw. z bezpłatnym parkingiem na 2,7 tys. miejsc został otwarty w sierpniu 1999 roku. Obecnie odwiedza go około 6 milionów klientów rocznie. Centrum Janki oferuje możliwość zrobienia zakupów w około80 sklepach i punktach usługowych. Znajduje się tu multipleks kinowy, salon gier oraz nowoczesny kompleks 11 restauracji serwujących dania z różnych stron świata.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o., Cinema City Sp. z o.o., Taima Investments Sp. z o.o.