Nie ruszyła zapowiada budowa Galerii Chełmskiej

Pozytywną informacją, którą redakcja Retailnet.pl otrzymała z biura spółki jest to, że komercjalizacja obiektu przebiega bez problemów, a firma negocjuje i podpisuje kolejne umowy najmu.

Pierwsze prace na budowie mają ruszyć na początku przyszłego roku. Obiekt, który powstanie przy zbiegu ulic Rejowieckiej, Poprzecznej i Lubelskiej w Chełmie ma być kompleksem handlowo-rozrywkowym podzielonym na dwie strefy handlowe. Pierwszą stanowić mają pasaże sklepów galerii handlowej i przestrzenie rozrywkowe z hipermarketem spożywczym, a drugą, centrum z hipermarketem dom i ogród.

Wśród pierwszych firm, które podpisały już umowy najmu są market budowlany Castorama, Tesco, salon odzieżowy H&M, sklep sportowy Martes Sport, salon jubilerski Apart oraz multipleks Cinema Lumiere. Za wynajem powierzchni handlowych odpowiada firma DTZ.

Inwestorem obiektu jest Galeria Chełmska Sp. z o.o. – spółka celowa powołana do realizacji obiektu. Prezesem spółki jest Artur Dziewa. Partnerami inwestycji są APAVia i Partnerzy s.c., DTZ oraz Firma Reklamowa Kuc.