CH Familia w Gdańsku

Galeria Socci to salon kierujący swoją ofertę do kobiet. Firma oferuje przede wszystkim rajstopy, pończochy włoskich i polskich producentów. Butik zajmuje 35 mkw. Z kolei nowa kwiaciarnia zajęła 55 mkw.

– Tenant-mix obiektu zaprojektowany jest w sposób kompleksowy – kluczowych najemców – supermarket Piotr i Paweł, Drogeria Natura uzupełniają apteka, bank, kiosk, mała gastronomia, salony z upominkami oraz bukieciarnia – mówi Łukasz Tomczak, Marketing Manager z Caelum Development.

Centrum Handlowe Familia to obiekt typu convenience centre, które charakteryzuje doskonała lokalizacja. Obiekt położony jest naprzeciwko Haii Olivia, przy al. Gwunwaldzkiej – głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Dodatkowym atutem jest bliskość dworca SKM "Gdańsk Przymorze – Uniwersytet".

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii. W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo -rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie, Rumunii (o powierzchni całkowitej 67 tys. mkw.).