Od 1 grudnia można robić zakupy w centrum Bratysławska

– W centrum ruszyły już cztery lokale: Rossmann, Fresh Market, jubiler i piekarnia Ostroba. Sieć Apteka Magiczna podpisała już umowę, ale lokal jest dopiero przygotowywany do otwarcia – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Małgorzata Czyż z Biura Obsługi Nieruchomości Pandora, które zajmuje się komercjalizacją obiektu.

W parterowym centrum o powierzchni 1022 mkw. do wynajęcia pozostały jeszcze cztery lokale. Każdy ma niezależne wejście bezpośrednio od ulicy. Ich powierzchnie to 47 mkw., 81 mkw. , 54 mkw. i 107 mkw. Cena za metr to 70 zł miesięcznie. Wokół budynku miejsca parkingowe dla klientów.

– Chętnie widzielibyśmy tu jeszcze bank, lokal gastronomiczny, zakład kosmetyczny czy na przykład sklep z alkoholami – dodaje Małgorzata Czyż.

Jak podkreśla przedstawiciel biura komercjalizującego, atutem tej lokalizacji jest bliskość dużego osiedla mieszkaniowego. W pobliżu jest też Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza, szkoła, Urząd Miasta Łodzi Łódź-Polesie oraz Ośrodek Kultury Łódź Polesie.