Sadyba Best Mall z kolejnymi najemcami

Salon Bytom został zlokalizowany na pierwszym piętrze obiektu i zajmuje 65,7 mkw. powierzchni handlowej. Z kolei sklep iSpot o wielkości 42,3 mkw. usytuowano na parterze kompleksu.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, centrum handlowe Sadyba Best Mall jest skomercjalizowane w 100 procentach. Zarząd obiektu na bieżąco zawiera umowy najmu w sytuacjach, gdy kończą się umowy z dotychczasowymi najemcami, którzy ich nie przedłużają. Jak podkreśla przedstawicielka z działu najmu obiektu tenant mix najemców jest dobierany ze szczególną uwagą, tak by doskonale uzupełniał ofertę obiektu.

Centrum Sadyba Best Mall położone jest w warszawskiej dzielnicy, przy ul. Powsińskiej prowadzącej do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina Jeziornej. Centrum posiada w swojej ofercie m.in.: 100 sklepów i punktów usługowych, restauracje oraz kawiarnie ( m.in. McDonald’s, Subway, Sphinx, Ramzes, Coffeeheaven), a także kino Cinema City oraz IMAX. Ponadto w Sadybie funkcjonuje centrum rozrywki Fantasy Park. Jednymi z największych najemców galerii są: supermarket Carrefour Market, RTV Euro AGD, Reserved, Smyk, Empik oraz Intersport. Obiekt posiada około 1000 miejsc parkingowych.

Grupa Segece, do której należy CH Sadyba Best Mall na terenie Polski posiada także takie centra handlowe, jak Kraków Plaza, Lublin Plaza, Poznań Plaza, Ruda Śląska Plaza, Rybnik Plaza oraz Sosnowiec Plaza.