Opole jest dobrze nasycone powierzchnią handlową

Centrum handlowe w Ostrowie Wielkopolskim jest zlokalizowane na działce o powierzchni 4,5 tys. mkw., do której spółka posiada prawo wieczystego użytkowania. Galeria jest o wielkości 1,7 tys. mkw i mieści się w jednokondygnacyjnym budynku. Najemcą jest m.in. sieć Komfort oraz Jysk.

Galeria w Opolu jest położona na gruncie o powierzchni łącznej 2,4 tys. mkw., do którego spółka posiada prawo wieczystego użytkowania. Budynek handlowy ma ponad 1000 metrów powierzchni komercyjnej i jest jednokondygnacyjny. Najemcą jest m.in. sieć Komfort. Centrum w Opolu może zostać rozbudowane.

Redevco Polska Gamma jest spółką zależną od międzynarodowego inwestora i operatora powierzchni komercyjnych Radevco, który oprócz Polski prowadzi centra handlowe w Europie i Azji:  m.in. Turcji, Niemczech, Belgii, Portugalii.  W Polsce posiada kilkanaście lokalizacji. Redevco Nederland BV, spółka matka – Redevco Polska Gamma jest zarejestrowana w Holandii. Redevco Polska Gamma została zarejestrowana w KRS we wrześniu 2007 roku. Kapitał zakładowy spółki wynosi 39,3 mln zł.

Pośrednikiem w sprzedaży obu nieruchomości jest Grupa WGN 4Invest zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi, która pośredniczyła także przy transakcji sprzedaży centrum w Rybniku.