Ceremony najemcą CH Bonarka w Krakowie

Ceremony to trzecia marka należąca do Wójcik Fashion Group. Pierwszy salon Ceremony został otwarty z końcem listopada we Lwowie. Firma planuje kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu.

Firma Wójcik Fashion Group powstała w 1987 roku. W portfolio firmy znajdują się do chwili obecnej dwie polskie marki: Wójcik oraz, od 2009 roku, Hot Oil. Pierwsza z nich działa na rynku ubrań dla dzieci w wieku 0,5-7 lat, w segmencie marek premium. Natomiast Hot Oil to odzież w stylu young casual, przeznaczona dla młodych ludzi w wieku 7-14 lat.

W Polsce sieć salonów należących do spółki liczy aktualnie 57 placówek, w tym 45 sklepów własnych, 12 franczyzowych oraz placówki partnerskie. Wójcik obecny jest także w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Rozwijająca się sieć Hot Oil liczy obecnie 15 sklepów własnych, 48 franczyzowych oraz sklepy partnerskie.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, które powstało na obszarze około 19 hektarów w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz multipleks kinowy Cinema City. Centrum zostało otwarte 21 listopada 2009 roku.

 

 

Źródło: Retailnet.pl/WFG