Nowy najemca Galerii Sfera

Lokal znajdzie się na drugim piętrze centrum.

Sieć Piotr i Paweł tworzona jest od 1990 roku. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1,1 tysiąca metrów kwadratowych a asortyment sięga 30 tysięcy pozycji. Od 2003 roku firma prowadzi również sprzedaż internetową.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji, m.in. biurową i handlową. Sfera była oddawana do użytku w dwóch fazach w 2001 roku oraz 2009 roku.

Centrum powstało na terenach dawnej fabryki włókienniczej. W części handlowo-usługowej jest ponad 250 sklepów. Oferta rozrywkowa obejmuje 25 restauracji i kawiarni, kino z siedmioma salami projekcyjnymi (Helios), klub muzyczny wraz z dyskoteką, ośmiotorową kręgielnią i pubem, miejsce zabaw dla dzieci. Ponadto na terenie galerii znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Qubus oraz atrakcyjna część mieszkalna. Do dyspozycji klientów jest parking na około 2,2 tysiące miejsc. Wśród najemców znajdują się m.in. Apart, Bagatt, Benetton, Bershka, Clarks, Deichmann, Deni Cler, dwukondygnacyjny sklep C&A oraz H&M, House, Intersport, KFC, Mango, New Yorker, Zara. Właścicielem obiektu jest Bielsko Business Center 3.