P.A Nova buduje Galerię Miodową w Kluczborku

Kompleks, w którym znajdzie się galeria oraz park handlowy będzie miał ok. 10,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ostateczną decyzję i pozwolenie na budowę inwestor otrzymał z końcem listopada. 5 grudnia br. ruszyły pierwsze prace na budowie.

– Obiekt został podzielony na dwie części. Park handlowy zajmie około 4 tys. mkw. powierzchni handlowej, a galeria wraz z supermarketem spożywczym ok. 8,5 tys. mkw. Galeria powstanie obok istniejącego już marketu budowlanego przy ul. Byczyńskiej. Na jej obszarze znajdzie się drogeria, sieciowe sklepy obuwnicze, sklep sportowy, kilka sieciowych sklepów modowych, kawiarnia, pizzeria oraz biuro podróży i salonik prasowy. Oferta galerii będzie uzupełniona o ciąg usługowy. Z kolei w części parku handlowego znajdzie się około pięciu sklepów z branży modowej, agd rtv oraz wyposażenia wnętrz – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl przedstawiciel P.A. Nova SA.

Otwarcie obiektu zaplanowano na koniec sierpnia 2012 roku.

P.A. Nova SA, jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo architektoniczno urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego.