Martes Sport ma 27 sklepów w Polsce

Końcówka roku to gorący okres dla sieci Martes Sport. W październiku nastapiły trzy otwarcia (w Galerii Tęcza w Kaliszu – 515 mkw., Galerii Ostrovia – 420 mkw. w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Galerii Gnieźnieńskiej w Gnieźnie – 360 mkw.). W listopadzie ruszyły kolejne sklepy – w Oświęcimiu, w Galerii Niwa (380 mkw.) i w galerii Toruń Plaza (900 mkw.). W grudniu ruszają dwie placówki: w Galerii Dębickiej w Dębicy (300 mkw.) i, otwarty w miniony weekend, salon Gorzowie Wielkopolskim w Galerii Askana. Nowy sklep sportowy Martes Sport w Askanie zlokalizowany jest na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie delikatesów Bomi. Ma powierzchnię 442 mkw.

– W przyszłym roku zamierzamy otworzyć kolejnych 12 lokali – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport. – Wynika to z podpisanych już umów najmu – dodaje.

Martes Sport powstał w 1997 roku. Jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Zaopatruje sklepy w całym kraju, w wyroby takich firm jak Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Newland.