– Zakończyliśmy właśnie kolejny etap budowy. Obiekt jest w stanie surowym. Teraz rozpoczynamy proces komercjalizacji, za który odpowiedzialna będzie lokalna agencja Kinon. W obiekcie znajdzie się miejsce dla około 25 najemców. Parter przewidziany jest dla operatora spożywczego polskiej sieci, który zajmie około 1 tys. mkw. powierzchni oraz banku i drogerii bądź apteki. Resztę przeznaczamy głównie dla lokalnych przedsiębiorców, którzy mają już w regionie po kilka sklepów własnych oraz dużych  sieci. Mamy także chętnych na strefę gastronomiczną, która będzie usytuowana na drugim piętrze– mówi w rozmowie z Retailnet.pl Ilona Michalak, reprezentująca inwestora, spółkę Galeria Michalak.

Galeria M to pasaż handlowy, w którym znajdzie się market spożywczy, markowe butiki, strefa gastronomiczna oraz rozrywkowa. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 4,6 tys. mkw., a najmu 3,5 tys. mkw. Trzykondygnacyjny obiekt dysponuje lokalami o wielkości od 20 do 140 mkw. i 260 miejscami parkingowymi. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 30 km od Siedlec i 120 od Warszawy.
Inwestor Galerii M, spółka Galeria Michalak działa od 2009 roku. Inwestor prowadzi jednocześnie dwie inne firmy P.P.H.U. Domex oraz centrum Handlowo-Budowlane.