CH Kowale pozyskało nowego najemcę

– Ważnym elementem oferty w obiektach typu convenience, jakim jest Centrum Handlowe Kowale, jest oferta usługowa, w szczególności najemcy z branży gastronomicznej. Współpraca z siecią restauracji Ganesh jest trafnym uzupełnieniem projektu – mówi Renata Osiecka, dyrektor zarządzający Axi Immo.

Sieć Ganesh działa w Polsce od 2006 roku. Jej właścicielem jest Tapinder Sharma, który obecnie posiada po dwa lokale w Warszawie i Łodzi. W planach spółki jest otwarcie pierwszego indyjskiego Food&Drink Bar pod nazwą Ganesh Express.

Axi Immo, oprócz już pozyskanych najemców: sieci hipermarketów Tesco i restauracji Ganesh, prowadzi zaawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi najemcami z różnych branż. Szczegóły transakcji mają być przedstawione już wkrótce. Firma oferuje doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych w tym: wynajem i zarządzenie powierzchniami magazynowi, handlowymi i biurowymi, a także obrót gruntami inwestycyjnymi. W ramach jej oferty świadczone są usługi zarządzania łańcuchami B2Bi B2C.

Centrum Handlowe Kowale powstanie przy ulicy Staropolskiej w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej S6 oraz bezpośrednio przy drodze nr 221. Centrum zlokalizowane będzie w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez około 40 000 mieszkańców.