W centrum znajdzie się 140 lokali handlowo-usługowych

Lokal powstanie na parterze i zajmie powierzchnię 103,7 mkw. Podstawowym produktem kawiarni jest kawa Tonino Lamgborghini. Ponadto, oprócz wyrobów cukierniczych, menu zostanie poszerzone również o przystawki zimne i ciepłe, makarony, sałatki. Kawiarnia Tonino Lamborghini Caffe w NoVa Parku będzie jedną z trzech pierwszych lokali tej firmy w Polsce.

Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, Pure Fitness, KappAhl, Intersport, KFC, Smyk, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter, Media Expert, Mohito. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering. Będzie też 14 lokali gastronomicznych. 

Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski deweloper Futureal.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce i Rumunii. W jej portfolio inwestycji znajdują się m.in.: Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie, Rumunii o powierzchni całkowitej 67 tys. mkw.

Futureal jest węgierskim deweloperem i inwestorem, jednym z liderów na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Działa na rynku obiektów handlowych, biurowych, mieszkalnych i użytku mieszanego z projektami na Węgrzech, w Rumunii i Polsce. Wartość obecnie realizowanych przez grupę inwestycji przekracza 1,6 miliarda euro a składa się na nie między innymi ponad 500 000 m2 powierzchni handlowej. Sztandarowym projektem Futureal jest Corvin Promenade w Budapeszcie, największy rewitalizowany projekt urbanistyczny w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą, świadczącą kompleksowe, w tym finansowe, usługi na rynku nieruchomości. Obsługuje klientów w 70 krajach, poprzez sieć 200 korporacyjnych biur. Zarządza obiektami o łącznej powierzchni przekraczającej 167 mln mkw. Dział specjalizujący się w zarządzaniu inwestycjami, LaSalle Investment Management (firma w ramach grupy Jones Lang LaSalle) zarządza aktywami o łącznej wartości około 45,3 mld USD.