Firma Grennpoint nowym najemcą Niwy

– Remont polegał na przebudowie salonu i powiększeniu jego powierzchni, zmianie aranżacji oraz przebudowie i powiększeniu witryny sklepowej – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet.pl Andrzej Dramski, dyrektor handlowy sieci. W najbliższym czasie firma planuje nowe otwarcia.

Greenpoint jest marką odzieżową oferującą odzież damską oraz akcesoria. Obecnie pod szyldem tej sieci działa 65 sklepów w całym kraju, z czego 44 to sklepy własne, a 21 franczyzowe. Właścicielem marki jest spółka Fandango.

Galeria Niwa to pierwszy duży kompleks handlowo-rozrywkowy w Oświęcimiu. Obiekt został otwarty w październiku 2009 roku. Galeria Niwa jest zlokalizowana na 3-hektarowej działce położonej przy ulicy Powstańców Śląskich 1, w odległości około dwóch kilometrów od centrum Oświęcimia. Całkowita wartość projektu wyniosła około 70 mln zł. W galerii znalazł się m.in. hipermarket Carrefour (5 tys. mkw.) oraz pasaż handlowy o powierzchni 4,7 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych klientów powstał parking podziemny z 312 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 155 miejscami. Obiekt jest zarządzany przez Master Management Group.