Galeria Kazimierz w Krakowie

Sklep mieści się na pierwszym piętrze galerii. W jego ofercie znajdują się między innymi produkty marek odzieżowych dla kobiet Deny Rose i Gaudi. Jest też marka kobiecych jeansów Miss Sixty, a także brazylijski brand Cocci. Custo Barcelona, również obecna w krakowskim Fashion Store, to marka założona w latach 80., która specjalizuje się między innymi w oryginalnych t-shirtach. Jest też włoska odzieżowa marka Rinascimento.

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Było to jednocześnie pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Krakowie.
Galeria Kazimierz usytuowana jest między ulicami Podgórską i Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie mostu Kotlarskiego nad brzegiem Wisły.

Na ponad 36 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów, punkty usługowe oraz liczne miejsca rozrywki, wśród nich m.in. dziesięciosalowe kino. Kluczowymi najemcami Galerii Kazimierz są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City.

Do dyspozycji klientów Galerii Kazimierz jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 1800 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajdują się przystanki linii autobusowych.