Park Handlowy Bielany we Wrocławiu

Na krainę przygotowaną przez firmę składa się: sześć zjeżdżalni, trampoliny, kolorowe boisko do gry w piłkę, tunele i tajemnicze przejścia, a także bajkowe wieże, kolorowy pociąg, tor gokartowy mierzący 100 metrów oraz tor saneczkowy. W parku zabawy można również zorganizować przyjęcia bądź innego rodzaju zajęcia przeznaczone dla dzieci.

Loopy’s World to firma, która narodziła się w Szwecji. Właściciele marki za cel stawiają sobie zapewnienie całym rodzinom doskonałej i bezpiecznej zabawy.

Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. Obiekt położony jest u zbiegu trzech dróg krajowych (nr 5, nr 8 i nr 35), a także w bliskim sąsiedztwie autostrady A4. Na terenie Parku znajdują się sklepy, punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco. Właścicielem obiektu jest spółka Inter Ikea Centre Polska.

Inter Ikea Centre Polska S.A. należy do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.