Do końca roku pięć nowych salonów

– Nasze nowe salony już niebawem pojawia się w kaliskiej Galerii Tęcza, sieradzkiej galerii Dekada, w centrum Handlowym Jantar w Słupsku, Galerii Gemini Park w Tarnowie oraz w Galerii Sanova w Przemyślu. Otwarcia sklepów w tych centrach handlowych planowane jest jeszcze na ten rok. Na rok następny zaplanowaliśmy otwarcie 14 kolejnych placówek – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Alicja Dąbek z działu rozwoju sieci spółki Etos.

Lokale marki w Słupsku i Tarnowie będą mieć wielkość po około 200 metrów kwadratowych. Sklepy w Sieradzu i Przemyślu zajmą powierzchnię o wielkości 120 mkw każdy. Z kolei lokal w Galerii Tęcza będzie miał wielkość 140 mkw.

Inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia marka Diverse powstała w 1993 roku jako odpowiedź na potrzeby młodych ludzi. Obecnie sieć liczy ok. 200 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach i galeriach handlowych. 86 sklepów marki, to sklepy własne, natomiast pozostałe funkcjonują na zasadzie sieci franczyzowej.

Etos SA to przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku, zajmujące się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Spółka jest właścicielem marki odzieżowej Diverse, CLTN, Iridium oraz Coalition. Firma zajmuje się zabezpieczeniem sklepów franchisingowych, wizualizacją i odpowiednim zagospodarowanie przestrzeni sprzedażowej.