Galeria Mazovia w Płocku

Marka Auntie Anne’s działa na polskim rynku od roku. Pierwszy sklep, w którym można nabyć precle pojawił się z początkiem roku 2011 w poznańskim Starym Browarze. We wrześniu tego roku uruchomiono drugi punkt handlowy usytuowany w Zakopanem przy Krupówkach. Trzecim punktem jest sklep zlokalizowany na pierwszym piętrze w Galerii Mazovia. Zarząd spółki Bachleda Grupa Inwestycyjna, która wprowadziła markę na polski zapowiada, że wkrótce planuje kolejne otwarcie. Tym razem w Warszawie.

Auntie Anne′s to amerykańska sieć stoisk i kawiarni założona przez Anne F. Beiler w 1988 r. w Pensylwanii. W punktach sieci Auntie Anne’s serwowane są oprócz różnego rodzaju precli także dipy i napoje. Sieć obecnie posiada ponad 1100 lokalizacji w 44 stanach w USA i ponad 22 krajach na całym świecie.

Galeria Mazovia to jedna z największych galerii handlowych w Płocku, która działa od kwietnia 2010 r. W obiekcie znajduje się ponad 110 sklepów, w tym marki, które swymi sklepami w Mazovii zadebiutowały w regionie płockim, np. Media Markt, Pure Health & Fitness, Zara, H&M, Cubus, Stradivarius czy KFC. Charakterystycznym elementem Mazovii jest przeszklony food court z widokiem na miasto.

W trzykondygnacyjnym budynku znajdują się sklepy, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, kino oraz fitness i plac zabaw dla dzieci. Kompleks ma łącznie 54,5 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 28 tys. mkw powierzchni handlowej.