Galeria wzbogaci się o markę rekreacyjną

Fitness Platinium zajmie część powierzchni po zmniejszonych delikatesach Bomi.

– Jesteśmy najbardziej kameralnym z centrów handlowych na krakowskim rynku. Posiadamy zarówno marki – kotwice (Media Markt, Delikatesy Bomi, CCC, Reserved, Monnari), jak i marki unikatowe w Krakowie. Pojawienie się w gronie najemców Fitnessu Platinium  to znaczący i odświeżający zabieg podnoszący jakość naszej oferty – mówi Marcin Gawlik, manager ds. komercjalizacji Galerii Handlowej Solvay Park. – Prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi otworzeniem salonów w naszej galerii.

– Decyzja o nowej lokalizacji naszego klubu fitness w Solvay Park podyktowana była chęcią szerszej ekspansji na terenie Krakowa. Jest to też ukłon w stronę naszych klientów z południowych, intensywnie rozwijających się, dzielnic Krakowa – mówi Bartosz Gibała, właściciel sieci Fitness Platinium, która prowadzi dwa kluby w centrum Krakowa przy ul. Lea i Mogilskiej oraz klub w Skawinie.

W nowym punkcie znajdą się dwie sale do zajęć grupowych fitness, sala spinning, siłownia, sauna sucha oraz łaźnia parowa. Zaplanowano także strefę kobiet, beauty & wellness z solarium oraz vacu fit. W ofercie nie zabraknie zajęć takich jak: zumba, active walk, trx, acs, czy trening funkcjonalny. Będą też treningi wprowadzające i personalne oraz dietetyka. Fitness Platinium zostanie wyposażony w ponad 40 urządzeń cardio i fit bar. 

Solvay Park to otwarte w listopadzie 2007 roku, centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Czterokondygnacyjny kompleks w swojej ofercie ma takie sklepy jak Bomi, Media Markt, CCC, Esotiq, Reserved, Lavard, Molton, Triumph, Bialcon.