Wnętrze Millenium Hall

– Na pewno marka przyciąga klientów do centrum handlowego i tym samym innym podnosi sprzedaż – mówi Eliza Szymańska, kierownik sklepu.

Kolekcje dziecięce, czyli Reserved Kids są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat o wzroście od 62 do 164 cm. Pod tą marką sprzedawane są także akcesoria i buty dla dzieci i nastolatków.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. LPP S.A. Od ponad 15 lat firma produkuje i wysyła odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. Od 2001 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Spółka jest właścicielem pięciu marek odzieżowych: Reserved, House, Mohito, Cropp, Promostras. Główna siedziba firmy mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również zaplecze projektowe dla marek Reserved i Cropp. Działy projektowe House i Mohito znajdują się w oddziale w Krakowie.

Obecnie w Millenium Hall w Rzeszowie jest około 300 najemców. Centrum jest zbudowane na wzór Colloseum i składa się z parteru oraz dwóch pięter. Komercjalizacją zajmuje się spółka DTZ – międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, obecny na rynku polskim od ponad 15 lat.