Otwarcie Dekady Żyrardów w kwietniu 2012

Hebe to kolejny najemca, po POLOmarkecie, Euro RTV AGD, CCC, Tabak, Play i Aptece Plus, którego oferta handlowa dostępna będzie od kwietnia 2012 r. w budowanej obecnie w Żyrardowie galerii Dekada.

Drogeria Hebe zajmie lokal o powierzchni 316 mkw. i będzie siódmym salonem tej sieci w Polsce. – Hebe kontynuuje rozwój placówek w Warszawie oraz miejscowościach podwarszawskich. Po Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon w Galerii Dekada w Żyrardowie ze względu na jej doskonałą lokalizację w centrum miasta oraz wysoko oceniany przez nas potencjał handlowy galerii tego typu – mówi Tomasz Alot Manager ds. Nieruchomości, Jeronimo Martins.

Drogerie Hebe to marka należąca do koncernu Jeronimo Martins, właściciela sieci sklepów Biedronka. Są one uzupełnieniem oferty giganta rynku spożywczego o asortyment kosmetyczny.

Dekada Żyrardów będzie czwartym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3,8 tys. mkw. zlokalizowanych zostanie 25 sklepów, a galeria dysponować będzie parkingiem na 50 miejsc.

Wielkie otwarcie galerii Dekada Żyrardów zaplanowano na kwiecień 2012 roku.