Kasztelania City Centre w Chrzanowie w budowie

Aktualnie prowadzone są prace przy wyburzaniu obiektów. Harmonogram inwestycji zakłada, iż w pierwszym kwartale 2012 r. zostaną zakończone prace rozbiórkowe, a wiosną rozpoczną się prace ziemne przy budowie fundamentów Kasztelanii.

Kasztelania City Centre to kompleks zlokalizowany u zbiegu ulic Topolowej i Szpitalnej, bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy Chrzanowa. Ta aktualnie budowana północno – wschodnia arteria komunikacyjna, ma zapewnić mieszkańcom miasta i regionu dogodny dojazd do centrum zarówno z autostrady A4 jak i okolic miasta.

Inwestycja zakłada powstanie obiektu o powierzchni 18 tys. mkw., który połączy funkcje galerii handlowej oraz parku handlowego. Znajdzie się w nim m.in. market spożywczy o powierzchni czterech tys. mkw., sklep rtv agd o powierzchni 2 tys. mkw., a także restauracja typu drive-thru.

Otwarcie Kasztelanii City Centre zaplanowano na czwarty kwartał 2013 r.

Jak już pisaliśmy, BROG Media, wydawca portalu Retailnet.pl i magazynu Shopping Center Poland jest patronem medialnym konferencji, która odbędzie się w Ustroniu w dniach 19 – 20 grudnia br. Wydarzenie poświęcone inauguracji projektu Kasztelania City Centre organizuje Adept Investment Sp. z o.o. – partner inwestycji, a zarazem agent ds. komercjalizacji.